TÜRKİYE'DE TEMİZLİK VE İLAÇLAMA SEKTÖRLERİNDE
"MARKA" OLMA YOLUNDA KOŞMAYI
HEDEFİMİZE ULAŞIRKEN HİZMETİMİZİN KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEMEYİ
HİZMETİMİZİN KALİTESİNİN, ULUSAL VE EVRENSEL STANDARTLARA UYGUN OLMASINI
SÜREKLİ GELİŞME VE İYİLEŞTİRME ÇABASI İÇİNDE OLMAYI
KURUM KÜLTÜRÜ VE KALİTE ANLAYIŞI BİLİNCİNİ TÜM ŞİRKETE YAYMAYI VE MÜŞTERİYE YANSITMAYI
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN MUTLAK HEDEF OLARAK BELİRLENDİĞİ TEMEL ÇİZGİMİZDEN HİÇBİR ZAMAN SAPMAMAYI
MÜŞTERİLERİMİZİN SORUNLARINA HIZLI ÇÖZÜM ÜRETME GAYRETİNDE OLAN BİR HİZMET FİRMASI BİLİNCİYLE HAREKET ETMEYİ
MÜŞTERİ İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ ETKİN BİR ŞEKİLDE YERİNE GETİRMEYİ
YENİLENEN TEKNOLOJİYİ MEDYA, FUAR, İNTERNET VE DİĞER KAYNAKLAR ARACILIĞIYLA TAKİP ETMEYİ VE UYGULAMAYI
EĞİTİMLERİMİZİ PLANLI OLARAK YÜRÜTMEYİ
ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK KATILIM VE ÇABALAR İLE SÜREKLİ GELİŞMELERİNİ SAĞLAMAYI
İŞ AHLAKI, DİSİPLİNİ VE KURALLARINA UYMAYI
YÖNETİM VE ÇALIŞANLAR ADINA TAAHHÜT EDİYORUZ

 

PERSONEL SEÇİMİ

Emek yoğun çalışmalar sürdürmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ihtisas sahibi ve çalışacağı iş ile ilgili yetenekleri olan insanlarla çalışmamızı gerektirmektedir.

Bu doğrultuda özellikle görev alacağı konularda tecrübe edinmiş, referansı olan kişiler ile çalışmayı tercih etmekteyiz. Çalışmaya başlayan personelimizin göreve başlamadan önce tüm evrakları teslim alınarak dosyası , hizmet sözleşmesi v.b. dökümantasyon çalışması tamamlanmakta, birer kopyaları çalışacakları görev yerlerine güvenlik açısından sigorta giriş bildirgeleri ile birlikte teslim edilmektedir.
 
EĞİTİM FAALİYETLERİ
 
Temel Çalışma Prensipleri Eğitimi : Marmara Sosyal Hizmetlerin bugüne kadar tecrübelerden ve çeşitli kaynaklardan yararlanarak geliştirdiği temel çalışma prensipleri eğitimi, çalışan kişinin çalışma esnasında uyması gereken temel kaideleri içerir. Söz konusu eğitim kapsamında kişilerin çalışma esnasında çalıştıkları kurumlardaki kişiler ile diyaloglarından bina içi davranış şekillerine kadar çeşitli konular işlenmektedir.
 
Görev Eğitimi : Görev alacak kişilerin görevleri ile ilgili bilmeleri gereken konuları kapsar. Örneğin cilalama işlemini gerçekleştirecek kişi cilalama işlemi ile ilgili, halı yıkayacak kişi halı yıkama ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olur. En ince detaylara kadar bilgi sahibi olmasına özen gösterilen çalışanlar böylece görevlerini kusursuz yerine getirebilmektedir.
 
Kimyasal Madde Kullanım Eğitimi : Kimyasal maddelerin özelliklerinin artması ve çeşitlenmesi sonucunda hangi kimyasal maddenin hangi iş için kullanılacağı önem kazanmaya başladı. Bu çerçevede çalışmaya başlayan kişilerin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerinde bu konuda hassasiyet ile bilgiler aktarılmakta, oluşabilecek maddi zararlar ortadan kaldırıldığı gibi görevin etkin bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.
 
Makine & Ekipman Kullanım Eğitimi: Çalışmalarımızda kullandığımız makine ve ekipmanlar özel ihtisas gerektirdiği için kullanacak kişilere kullanım bilgileri ile ilgili kapsamlı eğitim verilmektedir.
 

İş Geliştirme Eğitimi : Şirketimizde çalışmakta olan en üst düzey yöneticimizden en alt düzeydeki görevliye kadar herkesin fikrini ve bilgisini paylaşarak iş geliştirmesi prensiplerimizdendir. Söz konusu çalışmanın uygulanabilmesi için uygulama ile ilgili çeşitli zamanlarda verilen hizmet içi eğitim paketlerinde iş geliştirme yöntemleri ile ilgili özel bir eğitim süreci de yaşanmaktadır.

 
Yönetici & Lider Eğitimi : Üst düzey ve orta düzey yönetimde görev alacak kişilere görevleri ile ilgili ayrı bir eğitim verilmektedir. Böylece kişinin görevine ve çalışma arkadaşlarına hakim olması sağlanmaktadır.
 

Denetleyici Eğitimi: İşimizin en önemli kısımlarından biri de gerçekleştirilen hizmetlerin denetim elemanlarımız tarafından denetlenmesidir. Bu konuda hazırlanmış özel denetim formları ile çalışmakta olduğumuz kurumları ziyaret ederek denetlemede bulunan kişilere görevlerini başarı ile tamamlayabilmeleri için özel eğitim verilmektedir.

 
Kişisel Bakım Eğitimi : Görev alacak kişilere kişisel bakım konusunda eğitim verilerek saç, sakal, makyaj, kıyafet, takı gibi konularda tertipli ve düzenli görünüm arz etmeleri sağlanmaktadır.
 

Hizmet içi Uygulamalı Eğitim : Hizmet öncesi eğitimini alarak göreve başlayacak olan kişilere göreve başlamadan önce ve başladıktan sonra uygulamalı olarak eğitim verilmektedir. Böylece teorik olarak alınan bilgiler pratik ile birleşmekte ve görevin tam anlamıyla yerine getirilmesi sağlanmaktadır.


İNSAN KAYNAKLARI FORMU

KİŞİSEL BİLGİLER
       
 Adınız: * Soyadınız: *
 Cinsiyet: Bay Bayan * Medeni Hali
 Doğum Yeri * Doğum Tarihi: *
 Uyruğunuz TC * Diğer Uyruk:
 Baba Adı Anne Adı
 Askerlik Durumu Yaptı Tecilli * Tecil Tarihi:
 Eşinizin Adı Çocuk Sayısı
 Ev Tel: * İş Tel:
 Cep Tel: E-Mail: *
 Sağlık Problemi Var Yok Sürücü Ehliyeti Var Yok
 Ev Adresi: * İş Adresi:
       
EĞİTİM
   Okul Adı/Yeri  Bölümü  Mez. Tar.i  Derece
 Lise
 Önlisans (MYO)
 Lisans (Üniversite)
 Lisans Üstü (Master)
 Doktora
         
YABANCI DİL BİLGİLERİ
 Yabancı Diller  Dil Derecesi  Öğrenim Yeri
   
   
   
     
BİLGİSAYAR BİLGİSİ
 Bildiği Programlar  Seviyesi
 
 
 
   
 STAJ VE İŞ DENEYİMLERİNİZ
 Şirket Departman Giriş Tar. Çıkış Tar. Ücret Ayrılma Sebebi
           
REFERANSLAR
 Adı ve Soyadı  Çalıştığı Şirket  Pozisyonu  Telefonu
     
     
     
       
KISA ÖZGEÇMİŞ (Bu bölüme varsa CV'nizi ekleyiniz...)
       
Çalışmak İstediğiniz Birim
Son Aldığınız Ücret
Talep Ettiğiniz Ücret

   

 Adres: Dr. Kemal Akgüder Caddesi İbrahimağa Sokak No:4/3 (34744) Bostancı - İSTANBUL Tel.: 0216 373 64 50 (Pbx) Faks.: 0216 373 64 25

    Comut.net Web Tasarım & Web Hosting